Piotrków Trybunalski to jedno z największych miast województwa łódzkiego pod względem powierzchni, jak i liczby ludności. To niestety wiąże się z koniecznością posiadania bardzo innowacyjnej infrastruktury funeralnej – na nią składa się między innymi działalność zakładu pogrzebowego Krawczyk. Warto poznać, czym wyróżnia się to przedsiębiorstwo spośród konkurencji.

 

Odciążanie rodziny w pierwszych chwilach żałoby

 

Pierwszym i bardzo ważny wyznacznikiem wysokiej jakości obsługi rodzin zmarłych, jest to, iż dom pogrzebowy Krawczyk świadczy swoją pomoc dwadzieścia cztery godziny na dobę. Pozwala to między innymi na błyskawiczny odbiór zwłok z domów emerytów, szpitali, hospicjów, czy też mieszkań. Wszystkie działania związane z ciałem zmarłego są zaś wykonywane w pełnym szacunku, czego dowodem jest posiadanie nowoczesnych chłodni, czy zatrudnianiu ekspertów od tanatokosmetyki i wizażu pośmiertnego. Warto jednak szczególną uwagę zwrócić na to, iż zakład pogrzebowy Krawczyk z Piotrkowa Trybunalskiego, za swoją misję przyjął odciążanie rodzin zmarłych w pierwszych chwilach żałoby. To dlatego specjaliści z branży funeralnej są w stanie załatwić wszystkie formalności urzędowe, w nekropoliach, świątyniach, czy też zorganizować konsolacje, czy zadbać o każdy najmniejszy szczegół – od wyboru trumny lub urny przy procesie kremacji, poprzez zastosowanie odpowiedniej oprawy muzycznej i florystycznej, po nawet zaproponowanie w późniejszym czasie pięknego nagrobka, który podkreśli więź rodziny z osobą, która od niej już odeszła.

 

Warto wiedzieć, że dom pogrzebowy Krawczyk z Piotrkowa Trybunalskiego zajmuję się także w rozliczeniach z ZUS, Biurem Emerytalnym MSWiA, czy Wojskowym Biurem Emerytalnym, a także pomocą prawną ofiarom wypadków w ubieganiu się o odszkodowanie (w szczególności wsparcie rodziny, która straciła na drodze swoich bliskich).

Godny pogrzeb w różnych obrządkach

 

Nie każdy dom pogrzebowy, jest w stanie zaoferować organizację ceremonii pogrzebowej w różnych obrządkach, a także w niestandardowych stylach – np. wszyscy goście ubrani na biało. Najlepsze firmy, wyróżniają się jednak na tym polu, profesjonalnie zajmując się pochówkami rzymskokatolickimi, prawosławnymi, grekokatolickimi, a także świeckimi. Przedsiębiorstwo zatrudnia certyfikowanych mistrzów ceremonii pogrzebowych, którzy z pewnością godnie pożegnają pięknymi słowami zmarłego, podkreślając jego zasługi i wlewając w serca rodziny nadzieję