O NAS

Firma Pogrzebowa KRAWCZYK powstała w 1998 roku.
Biuro Firmy i Kwiaciarnia znajdują się w Woli Moszczenickiej przy ul. Gazomskiej 1, natomiast Dom Pogrzebowy z Salą Pożegnań przy ul. Gazomskiej 3.
Jesteśmy firmą rodzinną, której właścicielami są Halina i Jacek Krawczykowie. Od ponad 20 lat służymy naszą pomocą wszystkim, którzy muszą się mierzyć z doświadczeniem śmierci Bliskiej Osoby. Przez całą dobę jesteśmy do Państwa dyspozycji i organizujemy ceremonie pogrzebowe, które charakteryzują się pięknem i dostojeństwem. Wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług pogrzebowych w Wolborzu, Czarnocinie, Będkowie, Moszczenicy, Srocku, Babach, Woli Kamockiej, i okolicach pozwoliło nam wypracować wizerunek Firmy Pogrzebowej KRAWCZYK jako firmy godnej zaufania. Tym zaufaniem obdarzają nas coraz liczniejsze osoby, które wiedzą, że nie zawiedziemy ich oczekiwań i dołożymy wszelkich starań, aby godnie pożegnać ich Najbliższych.

 

Firma Pogrzebowa Krawczyk kładzie duży nacisk nie tylko na wysoką jakość usług pogrzebowych, ale także na rozwój. Ta postawa zaangażowania w wykonywanie obowiązków zawodowych została dostrzeżona i w 2005 roku powierzono naszej firmie administrację cmentarza parafialnego w Babach-Kiełczówce . Jesteśmy odpowiedzialni za jego zarządzanie oraz przygotowanie miejsca pochówku. Stale dostosowujemy się także do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów wprowadzając nowe usługi oraz udoskonalając te, które od wielu lat znajdują się w naszej ofercie.
Posiadamy nowoczesną flotę karawanów pogrzebowych, gwarantując godne pożegnanie osoby zmarłej.

Rozwój Firmy:
W 2012 roku został oddany do użytku nowoczesny i przestronny Dom Pogrzebowy. Charakteryzuje się on dogodną lokalizacją oraz niezwykle funkcjonalnym wyposażeniem. Mieści się w nim m.in. chłodnia, pomieszczenia w których przygotowujemy Zmarłych do pochówku oraz ogrzewana i klimatyzowana sala pożegnań. Pożegnanie w Domu Pogrzebowym jest usługą nieodpłatną, a także nieograniczoną czasowo.
W 2019 roku specjalnie dla państwa zakupiliśmy prezydencki, luksusowy karawan pogrzebowy Mercedes-Benz E Klasa W213, którego prezencja zapewnia obsługę ceremonii pogrzebowej na najwyższym poziomie.

Firma Pogrzebowa Krawczyk gwarantuje, że Państwo znajdą u nas nie tylko pomoc w przygotowaniu ceremonii pogrzebowej, ale także niezbędne wszechstronne wsparcie. Dostosowujemy się do możliwości finansowych każdej rodziny. Jest to możliwe również dlatego, że nasza firma nie korzysta z usług żadnych pośredników. W wielu wymiarach jesteśmy samowystarczalni: posiadamy cztery karawany pogrzebowe i jeden elektryczny konduktowy karawan polskiej firmy MELEX, własną chłodnię i salę przygotowań, we własnym zakresie przygotowujemy wieńce i wiązanki, sami wykonujemy wszelkie prace cmentarne. Montujemy także nagrobki.

Zawsze – przez całą dobę – jesteśmy do Państwa dyspozycji, aby służyć wsparciem w tych najtrudniejszych chwilach.