O NAS

Firma Pogrzebowa KRAWCZYK powstała w 1998 roku.
Główna siedziba Firmy i Kwiaciarnia znajdują się w Woli Moszczenickiej przy ul. Gazomskiej 1, natomiast Dom Pogrzebowy z Salą Pożegnań przy ul. Gazomskiej 3. Biuro Usług Pogrzebowych w Piotrkowie Trybunalskim usytuowane jest przy ul. Cmentarnej 14 (vis-a-vis Kaplicy Cmentarnej).
Jesteśmy firmą rodzinną, której właścicielami są Halina i Jacek Krawczykowie. Od 25 lat służymy naszą pomocą wszystkim, którzy muszą się mierzyć z doświadczeniem śmierci Bliskiej Osoby. Przez całą dobę jesteśmy do Państwa dyspozycji i organizujemy ceremonie pogrzebowe, które charakteryzują się pięknem i dostojeństwem. Wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług pogrzebowych w Wolborzu, Czarnocinie, Będkowie, Moszczenicy, Srocku, Babach, Woli Kamockiej, i okolicach pozwoliło nam wypracować wizerunek Firmy Pogrzebowej KRAWCZYK jako firmy godnej zaufania. Tym zaufaniem obdarzają nas coraz liczniejsze osoby, które wiedzą, że nie zawiedziemy ich oczekiwań i dołożymy wszelkich starań, aby godnie pożegnać ich Najbliższych.

Firma Pogrzebowa Krawczyk kładzie duży nacisk nie tylko na wysoką jakość usług pogrzebowych, ale także na rozwój. Ta postawa zaangażowania
w wykonywanie obowiązków zawodowych została dostrzeżona i w 2005 roku powierzono naszej firmie administrację cmentarza parafialnego w Babach-Kiełczówce . Do końca 2021 roku byliśmy odpowiedzialni za jego zarządzanie oraz przygotowanie miejsca pochówku. Od 2022 roku powierzono nam przygotowywanie miejsc spoczynku (grobów ziemnych i murowanych). Stale dostosowujemy się także do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów wprowadzając nowe usługi oraz udoskonalając te, które od wielu lat znajdują się w naszej ofercie.
Posiadamy nowoczesną flotę karawanów pogrzebowych, gwarantując godne odprowadzenie osoby zmarłej. Specjalizujemy się także w transporcie ciała z zagranicy.

Rozwój Firmy:
W 2012 roku został oddany do użytku nowoczesny i przestronny Dom Pogrzebowy. Charakteryzuje się on dogodną lokalizacją oraz niezwykle funkcjonalnym wyposażeniem. Mieści się w nim m.in. chłodnia, pomieszczenia w których przygotowujemy Zmarłych do pochówku oraz ogrzewana
i klimatyzowana sala pożegnań. Pożegnanie w Domu Pogrzebowym jest usługą nieodpłatną.
W 2019 roku specjalnie dla państwa zakupiliśmy prezydencki, luksusowy karawan pogrzebowy Mercedes-Benz E Klasa W213, którego prezencja zapewnia obsługę ceremonii pogrzebowej na najwyższym poziomie.
W 2021 roku powiększyliśmy naszą flotę karawanów o biały egzemplarz Mercedesa Vito.
W 2022 roku otworzyliśmy filię naszej firmy w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Cmentarnej 14.
W 2023 roku powiększyliśmy naszą flotę karawanów o biały egzemplarz limuzyny pogrzebowej Mercedesa E klasy.
Wiosną otworzyliśmy filię w postaci Biura Usług Pogrzebowych w miejscowości Grabica (powiat piotrkowski).

Firma Pogrzebowa Krawczyk gwarantuje, że Państwo znajdą u nas nie tylko pomoc w przygotowaniu ceremonii pogrzebowej, ale także niezbędne wszechstronne wsparcie. Dostosowujemy się do możliwości finansowych każdej rodziny. Jest to możliwe również dlatego, że nasza firma nie korzysta
z usług żadnych pośredników. W wielu wymiarach jesteśmy samowystarczalni: posiadamy pięć karawanów pogrzebowych i jeden elektryczny konduktowy karawan polskiej firmy MELEX, własną chłodnię i salę przygotowań, we własnym zakresie przygotowujemy wieńce i wiązanki, sami wykonujemy wszelkie prace cmentarne. Montujemy także nagrobki.

Zawsze – przez całą dobę – jesteśmy do Państwa dyspozycji, aby służyć wsparciem w tych najtrudniejszych chwilach.